אודות העסק

אז למה לבחור בנו?

מבוא

נמאס לכם מפריצות לשרתים? נמאס לכם מהפלות ושרתים לא יציבים?

רוצים לשחק בידיעה ובביטחון שהשרת שלכם לא יקרוס בקלות?

הגעתם למקום הנכון.

שרתי משחק מהווים כלי מפתח חשוב במשחקי מחשב כאשר אתם רוצים לשחק ביחד עם חברים ולחוות חוויה שונה אחרת לגמרי.

בימינו שרתי משחק נחשפים יותר ויותר פגיעות בלתי רצוניות מהאקרים, חובבנים וסתם אורחים לא רצויים, שאינם צריכים יותר מקצת ידע בתחום, ובקלות רבה למדי יכולים להפריע ולסכל את חווית המשחק שלכם.

אתם הרי לא רוצים שזה יקרה לשרת המשחק שלכם נכון?

לכן, המטרה שלכם היא כמובן לא לאפשר להם להגיע למידע שנמצא אצלכם ובעזרת שרתי משחק חזקים, יציבים ומאובטחים היטב תוכלו לחסוך ממכם את הכאב ראש, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם לבחור בשרת המשחק הבטוח, היציב, והיעיל ביותר למטרות שלכם.

בעזרת שרתי המשחק שלנו תוכלו ליהנות מחוויית המשחק הגבוהה ביותר עם חבריכם, וללא חשש מהתקפות או מכניסות לא רצויות של וירוסים ובוטים למיניהם. מה שיבטיח רמת משחק גבוהה באיכות בלתי מתפשרת.

התקנה – בטוחה ומהירה במיוחד!

הצוות המקצועי של eServ יתקין עבורכם את השרת שבחרתם מבין מגוון שרתי המשחק שלנו המוצעים באתר, ולאחר המתנה של לא יותר מ5 דקות, כבר תוכלו ליהנות משרתי משחק איכותיים - ולהיות יותר רגועים ובטוחים ששום דבר לא יפר את איכות וחווית המשחק שלכם.

את התשלום תוכלו לבצע בכל הדרכים המוכרות לכם. החל מהעברות בנקאיות, חיובים בטלפון ועד ביטקוין. לאחר ההתקנה מומלץ לבדוק שהכול עובד כמו שצריך על מנת למנוע סיבוכים עתידיים, כמובן ובמידה ואתם מסתבכים אל תהססו לפנות אלינו בכל שעה.

ובמידה והכל תקין, מיד לאחר מכן תוכלו להתקין את המודים הרצויים למשחק. עכשיו כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשחק במשחקים שאתם בוחרים!

למה בכלל צריך שרתים בטוחים?

בזמן שאנו משחקים במשחקי מחשב, אנו שולחים בקשות לשחקנים להצטרף למשחק, ובכך מאפשרים להם גישה למידע השמור בזיכרון המחשב שלנו. בזמן שאנחנו מבצעים פעולה זו, אנו למעשה אנחנו חשופים לפגיעות כגון הפלות של השרת ופלישות לא מזוהות. בדיוק בשביל להימנע ממקרים כאלו, אנחנו זקוקים להגנה מיוחדת בשביל הדברים הללו.

עצם העובדה שאנחנו יודעים שאנחנו מוגנים תורמת רבות להנאה ולחוויה שלנו במשחק. ללא ספק, תחושת הביטחון הנלווית למשחק רק יכולה להעצים את החוויה.

ועכשיו, אתם לבטח רוצים להיות שקטים ובטוחים בזמן שאתם משחקים עם שחקנים וחברים ולשלוט במשחק לפי רצונכם?

בחרו כבר עכשיו מבין מגוון שרתי המשחק שלנו, ותהנו עוד היום מהרכישה שלכם. לא תתחרטו.