3 סיבות למה לפתוח שרת משחק

פורסם ב24 באוגוסט, 2019

יש כמה דברים שיכולים לגרום לשוני גדול לחווית המשחק במשחקי רשת, אחד מהם הוא הרצה של שרת משחק משלך. בגלל שהרבה מהשרתים הקיימים היום בכלל המשחקים לא עומדים בסטנדרטים של כולם, אנחנו בדקנו מספר סיבות למה כדאי ואפילו חובה לפתוח שרת משלך אם זה מתאפשר. יש לא מעט חברות שמציעות אחסון לשרתי משחק בתשלום חודשי. החבילות האלה מציעות לך ניהול ושליטה מלאה על שרת המשחק שיתנהל לפי כרצונך.

שליטה מלאה

שרת משחק מגיע עם המון יתרונות. זה היתרון הראשון והברור ביותר ללמה לפתוח שרת משחק משל עצמך: שליטה מלא. עם שרת משחק משל עצמך, אתה אחראי ומשוחרר מהרבה הגבלות ודברים שיכולים להפוך את המשחק בשרתים אחרים ללא נעימים. לדוגמה, בשרת משחק משל עצמך יהיה לך תמיד מקום פנוי לעצמך, תוכל לקבוע את צורת המשחק, אילו אנשים יהיו בשרת ואילו ויותר מזה – אתה יכול להחליט את החוקים שעל פיהם ישוחקו בשרת על ידי השחקנים בשרת, בין אם זה חברים שלך או אנונימים מרחבי הרשת.

גמישות

לא משנה מה הסטנדרטים שלכם , תוכלו לספק את זה באמצעות שרת משלכם. לדוגמה, אם אתה בן אדם של גלישה בCSGO אתה יכול להריץ את המוד ולהחליט אילו מפות יהיו או אם אתה רוצה להקים פרוייקט משלך עצמך בMinecraft  הכל לפי העדפות שלך ואם תרצה גם לפי העדפות של האנשים שתשחק איתם.

אתה מחליט איזה מפה תשחק בה, איזה חוקים יהיו, אילו שיטות משחק יותקנו – מה שאתה רוצה יהיה. וככה אתה מנצל את מירב ההנאה מהמשחק האהוב עליך.

לשחק עם האנשים שאתה רוצה לשחק איתם

חלק גדול מהחוויה בלשחק בשרתי משחק נקבעת בעיקר עם האנשים שנמצאים בשרתים. בשרת המשחק שלך, אתה להחליט עם מי אתה משחק ויותר חשוב מזה, להעיף כל אחד שאתה לא "מעריץ" (כמו טרולרים ואנשים לא נעימים).

 

 

דילוג לתוכן